Vibrator Realist Rocco Siffredi Vibro 23cm

BI0397

8 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Rocco Siffredi Vibro 23cm

Duhet ta provoni nese po kerkoni per kenaqesi te reja.

Zbuloni pikat tuaja te ndjesise fale vibrimit intensiv.

Material PVC, 23 cm i gjate me nje diameter 4.8 cm me ngjyre lekure i bardhe.

Punon me bateri 2 xAA te cilat nuk jane te perfshire ne pako.

Fale madhesise, venave dhe dridhjes se vazhdueshme qe ju e kontrolloni vete, do ndjeni pasionin dhe do perjetoni momente te paharrueshme.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Rocco Siffredi Vibro 23cm

Vibrator Realist Rocco Siffredi Vibro 23cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori