Pranga Me Pellush Te Zi Shiko me te madhe

Pranga Me Pellush Te Zi

SE0714

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pranga Me Pellush Te Zi

Lidhni partnerin tuaj dhe ekploroni fantasite tuaja fetish me keto pranda me pellush te zi. Te veshura me pellush te bute keto pranda do e mbajn partnerin tuaj te lidhur butesisht dhe ti japin nje pamje seksi. Mekanizmi i kycjes ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celsat, dhe dizenjimi i tyre i qendrueshem ju siguron qe jane per te luajtur fort.

Reviews

Write a review

Pranga Me Pellush Te Zi

Pranga Me Pellush Te Zi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori