Cmim i reduktuar! Vibrator Erostyle Pearl Purple Shiko me te madhe

Vibrator Rabbit Erostyle Pearl Purple

SE0720

5 990 Lekë

-700 Lekë

6 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Erostyle Pearl Purple

Ky vibrator me perla vibron dhe rrotullohet me topat e masazhit dhe gjithashtu ju stimulon klitorin me pjesen ne formen e lepurit.

Ngjyre lejla, me 7 nivele vibrimi dhe 3 shejtesi rrotullimi majtas dhe djathtas te konrtollueshme me buton.

Gjatesia totale: 26 cm

Gjatesia e penetrueshme: 17 cm

Diametri: 3.2 cm.

Materiali: TPE.

(Ju lutem baterite porositini vecmas 3 x Micro/AAA).

Perfshin dhe nje cante mbajtese

Reviews

Write a review

Vibrator Rabbit Erostyle Pearl Purple

Vibrator Rabbit Erostyle Pearl Purple

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori