Cmim i reduktuar! Vibrator Pink Love Medium Shiko me te madhe

Vibrator Pink Love Medium

SE0732

3 890 Lekë

-300 Lekë

4 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Pink Love Medium

Ka shumë dashuri brenda këtij vibratori pink. Mjaft elastik dhe siguron shumë lloje të ndryshme kënaqësie, nëpërmjet venave të saj reale, penisit të fryrë dhe strukturës stimuluese të trupit.

Pink transparent.
Bateritë nuk janë të përfshira (2 x AA).

Gjatësia totale: 22.5 cm

Thellësia e penetrimit: 19 cm, diametri Ø 4 cm.
Materiali: TPE.

Reviews

Write a review

Vibrator Pink Love Medium

Vibrator Pink Love Medium

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori