Vibrator Xhel Jammy Jelly Blasty Glitter Pink 20 cm

BI0416

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Blasty Glitter Pink 20 cm

Vibrator material xhel 20 cm, ngjyre roze

Me diameter 4 cm. Punon me bateri 2 XAA te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Kombinim perfekt mes materialit dhe gjatesise

Me damare rreth e rrotull qe te japin kenaqesi maksimale.

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Blasty Glitter Pink 20 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Blasty Glitter Pink 20 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori