Vibrator Mini Bullet Egg Classic Lejla 5.5 cm

BI0422

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Mini Bullet Classic Lejla 5.5 cm

Mini vibrator me gjatesi 5.5cm dhe diameter 1.8cm

Ngjyre lejla, i fuqishem i lehte dhe praktik per tu marre me vete kudo

Materiali Abs, punon me bateri 3xlr 44 qe jane te perfshira ne pako

Reviews

Write a review

Vibrator Mini Bullet Egg Classic Lejla 5.5 cm

Vibrator Mini Bullet Egg Classic Lejla 5.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori