Vibrator Xhel Jammy Jelly Crushy Glitter Transparent 19 cm

BI0428

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Crushy Glitter Transparent 19 cm

Vibrator material xheli 

Ngjyre transparente me gjatesi 19 cm dhe diameter 4 cm

Punon em bateri 2xAA te cilat nuk ajne te perfshira ne pako

Nje vibrator ne mode me gjatesi perfekte per kenaqesi maksimale

Me perberje damaresh qe stimulojne arritjen e orgazmes

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Crushy Glitter Transparent 19 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Crushy Glitter Transparent 19 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori