Vibrator Xhel Jammy Jelly Must I Kuq 16.5 cm

BI0429

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Must I Kuq 16.5 cm

Vibrator material xhel, ngjyre e kuqe

Me gjatesi 16.5 cm dhe diameter 3.8 cm ky vibrator eshte krijuar per te falur shume kenaqesi

Eshte mjaft fleksibel dhe fale damareve ben qe orgazma te behet paharrueshme

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Must I Kuq 16.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Must I Kuq 16.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori