Vibrator Xhel Jammy Jelly Flary Glitter Pink 22 cm

BI0430

3 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Flary Glitter Pink 22 cm

Vibrator me gjatesi 22cm dhe diameter 4.5cm

Materiali eshte xhel dhe punon me bateri 2xAA qe nuk ajne te perfshira ne pako

Eshte dizenjuar per te stimuluar kenaqesi maksimale nga vete forma e harkut tek koka

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Flary Glitter Pink 22 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Flary Glitter Pink 22 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori