Vibrator Realist Xhel Real Rapture Magma Jelly Flesh Ngjyre Lekure 25 cm

BI0433

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Magma Jelly Flesh Ngjyre Lekure 25 cm

Vibrator me gjatesi 25 cm

Material xhel ngjyre mishi

Diametri 4,5 cm.

Punon me bateri 2x AA te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Kenaqesi maksimale dhe ndjesi reale

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Magma Jelly Flesh Ngjyre Lekure 25 cm

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Magma Jelly Flesh Ngjyre Lekure 25 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori