Vibrator Me Stimulues Klitori Lepur Temptation Rabbit 15 cm Shiko me te madhe

Vibrator Me Stimulues Klitori Lepur Temptation Rabbit 15 cm

BI0438

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Me Stimulues Klitori Lepur Temptation Rabbit 15 cm

Nje vibrator me gjatesi 15 cm dhe diameter 1.5-2 cm

Materiali Pvc, abs ngjyre lejla

Me fuqi vibrimi per arritjen e kenaqesise maksimale ne pjesen e klitori te femres

I dizenjuar ne ate menyre, ne forme koke lepuri qe te stimuloi kenaqesine maksimale

Reviews

Write a review

Vibrator Me Stimulues Klitori Lepur Temptation Rabbit 15 cm

Vibrator Me Stimulues Klitori Lepur Temptation Rabbit 15 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori