Vibrator Realist Me Damare Quivering Cock Ngjyre Lekure 21 cm

BI0440

4 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Me Damare Quivering Cock Ngjyre Lekure 21 cm

Vibrator me damare ngjyre lekure, material Pvc

Me gjatesi 21 cm dhe diameter 4.4.5cm

Punon me bateri 2x c te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Mjaft real dhe me nje koke perfekte per te stimuluar kenaqesi

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Me Damare Quivering Cock Ngjyre Lekure 21 cm

Vibrator Realist Me Damare Quivering Cock Ngjyre Lekure 21 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori