Vibrator Durex Play Delight Lejla 9 cm Shiko me te madhe

Vibrator Durex Play Delight Lejla 9 cm

BI0441

4 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Durex Play Delight Lejla 9 cm

Vibratori Durex Play eshte dizenjuar per t'ju inspiruar ju dhe partnerin tuaj te zbuloni kenaqesi te reja.

Nje material Abs i bute per lekuren tuaj

Vibratori eshte i gjate 9cm dhe ka nje diameter 1.5-2 cm

I vogel praktik per ta patur kudo me vete

Reviews

Write a review

Vibrator Durex Play Delight Lejla 9 cm

Vibrator Durex Play Delight Lejla 9 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori