Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Magic Secret Heart Rabbit 21 cm

BI0442

5 890 Lekë

Me shume informacion

Vibrator Magic Tales Magic Secret Heart Rabbit 21 cm

Me stimulues klitori zemer 

I gjate 21 cm dhe me diameter  3.5 cm

Material TPR ngjyre roze . Vibratori eshte mjaft i vecante per shkak te rrotullimit 360° te kokes dhe niveleve te vibrimit

I dizenjuar per te stimuluar kenaqesine ne piken G dhe klitorin.

Reviews

Write a review

Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Magic Secret Heart Rabbit 21 cm

Vibrator Me Stimulues Klitori Zemer Magic Tales Magic Secret Heart Rabbit 21 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori