Cmim i reduktuar! Menge Kellef Zgjatues Penisi ME Vibrim Penis Sleeve Shiko me te madhe

Menge Kellef Zgjatues Penisi ME Vibrim Penis Sleeve

SE0744

4 390 Lekë

-400 Lekë

4 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Menge Kellef Zgjatues Penisi ME Vibrim Penis Sleeve

Menge penisi ngjyre natyrale prej materiali si lekure reale. Me maje te forte dhe shume fleksibel. Me koke roze, damare dhe 3 stimulues per klitorin.

I bute ne brendesi. Vibro buller siper menges dhe poshte testikujve, te cilet dhe mund te hiqen. 22 cm i gjate, gjatesia e penetrueshme 21 cm, 0.9 trashesia, diam. i brendshem 2.7cm, diam. i jashtem 5 cm. Diametri i unazes 3 cm.

Materiali: TPR. Baterite nuk jan te perfshira: 6 x LR44.

Reviews

Write a review

Menge Kellef Zgjatues Penisi ME Vibrim Penis Sleeve

Menge Kellef Zgjatues Penisi ME Vibrim Penis Sleeve

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori