Gishteza Stimuluese Finger Sleeves Set Shiko me te madhe

Gishteza Stimuluese Finger Sleeves Set

SE0772

1 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Gishteza Stimuluese Finger Sleeves Set

Set me dy menge gishtash.

Secila menge eshte me permasa 8 cm e gjate me diameter 2.5 cm.

Te dyja jane me strukture stimuluese.

Me ngjyre pink dhe lejla.

Materiali silikon i pademshem.

Reviews

Write a review

Gishteza Stimuluese Finger Sleeves Set

Gishteza Stimuluese Finger Sleeves Set

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori