Cmim i reduktuar! Vibrator Me Damare Colorful Joy Purple Vibe 26 cm Shiko me te madhe

Vibrator Me Damare Colorful Joy Purple Vibe 26 cm

SE0769

4 790 Lekë

-400 Lekë

5 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Me Damare Colorful Joy Purple Vibe 26 cm

Vibrator ngjyre lejla me koke dhe damare te theksuar.

Fuqia e vibrimeve e rregullueshme nga nje buton me rrotullim.

Gjatesia eshte afersisht: 26 cm

Diametri eshte 3.5-4.6 cm.

Materiali: silikon, ABS.

Bateri (nuk jane te perfshira): 2 x Mignon/AA

Reviews

Write a review

Vibrator Me Damare Colorful Joy Purple Vibe 26 cm

Vibrator Me Damare Colorful Joy Purple Vibe 26 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori