Vagine Nature Skin Mini Shiko me te madhe

Masturbator Vagine Nature Skin Mini

SE0378

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masturbator Vagine Nature Skin Mini

Masturbator vagine dore e vogel, bere nga material rreshkites “Nature Skin”, qe ndihet pothuajse si nje lekure e vertete.

Levizeni kete kanal te ngushte lart e poshte penisit tuaj dhe perjetoni nje masazh orgazme te vertete.

Gjatesia: 10.5 cm, diametri - elastik.

Reviews

Write a review

Masturbator Vagine Nature Skin Mini

Masturbator Vagine Nature Skin Mini

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori