Masturbator Universal Sucker Shiko me te madhe

Masturbator Me Thithje Universal Sucker

SE0397

4 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masturbator thithes me vakum i vogel per kokat e gjoksit dhe klitorin me vibrime extra. 

Permasa: 3 cm, diametri 1.5 cm.

Permasa totale: 8.5 cm. Tubi me pompen: 60 cm. 

Baterite nuk jane te perfshira.

Reviews

Write a review

Masturbator Me Thithje Universal Sucker

Masturbator Me Thithje Universal Sucker

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori