Dilator Men's Dilator Blue Shiko me te madhe

Vibrator Dilator Men's Dilator Blue

SE0418

4 190 Lekë

Me shume informacion

Vibrator special per stimulimin urethral te mashkullit! 

Per eksperienca dhe kenaqesi teresisht te reja. E pabesueshme por ka nje diameter prej 6 mm!

Me material te sheshte dhe maje te rrumbullakosur per nje penetrim me te lehte. Lehtesisht i perkulshem.

7 nivele te ndryshme vibrimimi te kontrollueshme nepermjet nje butoni. Gjithashtu edhe per kenaqesite anale. Baterite te perfshira.

Permasat: 19 cm i gjate, diametri 6 mm. 

Thellesia e penetrimit (rreth): 11 cm. 

Materiali: Silikon.

Reviews

Write a review

Vibrator Dilator Men's Dilator Blue

Vibrator Dilator Men's Dilator Blue

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori