Unaze Penisi Silicone Cock Ring Shiko me te madhe

Unaze Penisi Silicone Cock Ring

SE0423

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Unazë penisi me vibrator. Mjaft elastike dhe me strukturë stimuluese për stimulimin e klitorit.

Me mini vibrator të integruar. Ø maksimumi 5 cm. E zezë.

Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x LR 41.

Materiali: silikoni, pa phthalate sipas Rregullores së BE.

Reviews

Write a review

Unaze Penisi Silicone Cock Ring

Unaze Penisi Silicone Cock Ring

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori