Dildo Realist I Zi Qe Fryhet Sipas Deshires LateX 20 cm Shiko me te madhe

Dildo Realist I Zi Qe Fryhet Sipas Deshires LateX 20 cm

BI0537

4 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Realist I Zi Qe Fryhet Sipas Deshires LateX 20 cm

Dildo i bërë nga latex zi.

Gjatësia përafërsisht 20 cm

Diametri 3,5-9,8 cm.

Gjatësia e tubit përafërsisht 39 cm.

Me pompë dore dhe valvulë lirimi qe e fryjne doldon dhe e smadhojne sipas deshires.

Materiali: 100% latex, i bërë nga latex gome natyrale që mund të shkaktojë alergji.

Reviews

Write a review

Dildo Realist I Zi Qe Fryhet Sipas Deshires LateX 20 cm

Dildo Realist I Zi Qe Fryhet Sipas Deshires LateX 20 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori