Dildo Realist Strap-On So-Real 13 cm Shiko me te madhe

Dildo Realist Strap-On So-Real 13 cm

SE0777

6 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Penis real i forte, me ngjyre natyrale, me koke te madhe dhe damare te theksuar, i vendosur ne nje lidhese PVC e rregullueshme ne permase.

Gjatesia e penisit 13 cm, diam. 4-4.5 cm.

Lidheset te pershtatshme per cdo mase (S-L)

Reviews

Write a review

Dildo Realist Strap-On So-Real 13 cm

Dildo Realist Strap-On So-Real 13 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori