Dildo Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider Black 16 cm Shiko me te madhe

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider Black 16 cm

SE0778

4 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Penis i bute prej gome, bosh nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme.

Me ripa te rregullueshem per cdo mase.

Permasa: 16cm i gjate, 11 cm i thelle, diametri jashtem: 4.5cm, diametri i brendshem: 3cm.

Reviews

Write a review

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider Black 16 cm

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider Black 16 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori