Dildo Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider White 17 cm Shiko me te madhe

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider White 17 cm

SE0779

4 690 Lekë

Me shume informacion

Penis i bute prej gome bosh nga brenda dhe me vibrim me nivele shpejtesie te ndryshme.

Me ripa te rregullueshem per cdo mase.

Permasa: 17cm i gjate, 10 cm i thelle, diametri jashtem: 3.9-4.3cm, diametri i brendshem: 3.2cm.

Reviews

Write a review

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider White 17 cm

Vibrator Kellef Realist Strap-On Per Meshkuj Dhe Femra Easy Rider White 17 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori