E re Vibrator Me Mbushje Cumshot Pink 24 cm Shiko me te madhe

Vibrator Me Mbushje Cumshot Pink 24 cm

SE0780

4 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator ngjyre roze qe mund te mbushet (me uje, lubrifikant, etj.) dhe mund ta nxjerri jashte kur ta shtypni, duke dhene ndjesine e ejakulimit ne brendesi.

Gjatesia totale: 24.5 cm, thellesia e penetrimit 14 cm, diametri 3.4 - 4.2 cm.

Materiali: ABS, PVC.

Reviews

Write a review

Vibrator Me Mbushje Cumshot Pink 24 cm

Vibrator Me Mbushje Cumshot Pink 24 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori