Dildo I Madh Huge Zone 28 cm Shiko me te madhe

Dildo I Madh Huge Zone 28 cm

SE0785

7 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo i madhe ngjyre natyrale me damare te theksuar, koke, testikuj dhe ngjitje me vakum ne baze.

Gjatesia totale 28 cm, gjatesia e penetrueshme 19.5 cm, diam 7 cm.

Pesha afersisht 1.4kg.

Materiali: PVC, ABS

Reviews

Write a review

Dildo I Madh Huge Zone 28 cm

Dildo I Madh Huge Zone 28 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori