Dildo Tape Anale Me Bisht Bad Kitty Plug With Tail Shiko me te madhe

Dildo Tape Anale Me Bisht Bad Kitty Plug With Tail

SE0793

4 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo tape anale plug ne forme koni me nje baze te vogel dhe nje bisht te fryre (i gjate 62 cm). Shnderrohuni ne nje kotele te prape me ate te kesaj lodre anale argetuese dhe flirtuese.

Ngjyre e zeze. Plug afersisht 11 cm i gjate, diam max 4 cm.

Materiali: silikone (plug)

Reviews

Write a review

Dildo Tape Anale Me Bisht Bad Kitty Plug With Tail

Dildo Tape Anale Me Bisht Bad Kitty Plug With Tail

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori