Masturbues Vagine Me Vibrim Pussy To Go XXL Shiko me te madhe

Masturbues Vagine Me Vibrim Pussy To Go XXL

SE0783

7 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ne nje paketim diskret, vagine me pamje reale me strukture stimuluese dhe vibrime.

Kutia 27.5 cm, diam 7 - 8.5cm.

Materiali ABS.

Vagine e rreshkitshme prej materiali si lekure reale (TPE) afersisht 15 cm e thelle dhe mjaft e ngushte.

Vagina mund te hiqet nga kutia per pastrim. Veza vibruese e cila mund te hiqet gjithashtu 5.5 cm e gjate dhe diam 2.5 cm.

Reviews

Write a review

Masturbues Vagine Me Vibrim Pussy To Go XXL

Masturbues Vagine Me Vibrim Pussy To Go XXL

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori