Gishteza Stimuluese My Long Fingerz

SE0791

890 Lekë

Me shume informacion

Perfekte per parapergatitje te nxehta! 

Nje set i dyfishte ne ngjyre mishi dhe te zeze. Siperfaqe me kokrriza per ngacmimin e klitorit, vagines ose stimulim anal.

Material PVC.

Masa: 7.5 cm, Ø 2 cm (fleksibel)

Reviews

Write a review

Gishteza Stimuluese My Long Fingerz

Gishteza Stimuluese My Long Fingerz

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori