E re Vibrator Authentic Reaction Dong Shiko me te madhe

Vibrator Realist I Zi Authentic Reaction Dong Black 21.6 cm

SE0649

5 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist I Zi Authentic Reaction Dong Black 21.6 cm

Per ndjesi reale te nje penisi te madh qe vibron. Kopje reale penisi te zi bere nga material i rreshqitshem, me pamje natyrale te venave, me koke ne ngjyre me te çelet dhe testikuj te medhenj.

Me 3 nivele vibrimi, mbi nje bazament te forte dhe te sigurt me vakum.

Thjesht vendoseni ne nje siperfaqe te lemuar, uluni siper tij dhe shijojeni.

Bateri 3 x AA te paperfshira.

Permasa: gjatesia 21.6 cm, diameter 4 cm.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist I Zi Authentic Reaction Dong Black 21.6 cm

Vibrator Realist I Zi Authentic Reaction Dong Black 21.6 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori