Masazhator Bodi-Spa Pink Wonder Wand AC Shiko me te madhe

Masazhator Bodi-Spa Pink Wonder Wand AC

SE0796

7 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masazhator me koke fleksibel dhe 10 nivele te ndryshme vibrimi, te rregullueshme me shtypjen e nje butoni.

Pink. Gjatesia totale: 32 cm, diam. i kokes se masazhatorit 5.8 cm.

Mund te punoj vetem me energji elektrike per nje fuqi maksimale.

Kabulli 1.7 metra i gjate eshte i lidhur ne menyre te sigurte me masazhatorin.

Materiali: ABS, silikon.

Reviews

Write a review

Masazhator Bodi-Spa Pink Wonder Wand AC

Masazhator Bodi-Spa Pink Wonder Wand AC

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori