Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Brown 18.5 cm

BI0555

5 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kur kerkoni per nje vibrator me pamje reale qe eshte gjithmone gati per te vepruar, King Cock Vibrating Stiffy eshte zgjedhja perfekte per kenaqesi maksimale.

Ky vibrator qe duket si i vertete eshte i krijuar ne Amerike dhe vibron ne shpejtesi te ndryshme.

Fale mases se tij dhe struktures stimuluese ne baze do te perjetoni ndjesi stimuluese te fuqishme gjate penetrimit.

Gjatesia: 18.5 cm.

Diametri: 5.1 cm.

Material: PVC; ABS; pa phtalete dhe rezistent ndaj ujit.

Ngjyre te erret me material bute.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Brown 18.5 cm

Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Brown 18.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori