Vibrator Silikoni Lejla Joystick Mr. Perfect Intense Purple 17.5 cm

BI0557

6 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator me ngjyre lejla me material silikoni shume i ngjashem me ndjesine e lekures, aq sa nuk do dini ta beni dallimin midis ketij vibratori dhe nje penisi te vertete. 

Forma e vecante me shume detaje bejne qe te perjetoni edhe me shume kenaqesi. Ajo qe po kerkonit per aventura te reja emoconuese.

Me 10 nivele vibrimi, nga pulsimet e buta tek vibrimet intensive.

Mund te perdoret edhe ne uje.

Me gjatesi 17.5cm.

Diameter 3.2 cm.

Penetrim 15.2 cm.

Me bateri 2xAAA (nuk jane te perfshira ne paketim)

Materiali: Silikon Silokomed®

Reviews

Write a review

Vibrator Silikoni Lejla Joystick Mr. Perfect Intense Purple 17.5 cm

Vibrator Silikoni Lejla Joystick Mr. Perfect Intense Purple 17.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori