Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Flesh Ngjyre Lekure 24 cm

BI0564

5 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kur kerkoni per nje vibrator me pamje reale qe eshte gjithmone gati per te vepruar, King Cock Vibrating Stiffy eshte zgjedhja perfekte per kenaqesi maksimale.

Ky vibrator qe duket si i vertete eshte i krijuar ne Amerike dhe vibron ne shpejtesi te ndryshme.

Fale mases se tij dhe struktures stimuluese ne baze do te perjetoni ndjesi stimuluese te fuqishme gjate penetrimit.

Gjatesia: 24 cm.

Gjatesia e penetrimit: 20cm

Diametri: 6.4 cm.

Material: PVC; ABS; pa phtalete dhe rezistent ndaj ujit.

Bateri: 2xC (te paperfshira).

Ngjyre lekure realiste me siperfaqe te bute.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Flesh Ngjyre Lekure 24 cm

Vibrator Realist King Cock Vibrating Stiffy Flesh Ngjyre Lekure 24 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori