Mini Vibrator Petite Bullet Shiko me te madhe

Mini Vibrator Petite Bullet

SE0800

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bullet vibrues ne forme koni i lidhur me pult kontrolli me kabul. 7 ritme te ndryshme vibrimi.

Ngjyre argjendi dhe e zeze.

Gjatesia 4 cm, diam 1.5 cm. Kabulli 85 cm i gjate.

Materiali: ABS, PVC(kabulli).

Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Micro/AAA.

Reviews

Write a review

Mini Vibrator Petite Bullet

Mini Vibrator Petite Bullet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori