Mini Vibrator Bullet Power Shiko me te madhe

Mini Vibrator Bullet Power

SE0802

4 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibro-bullet me nje shirit dekorues ngjyre argjendi dhe pult kontrolli te lidhur. 10 ritme vibrimi ne shtypjen e nje butoni.

I zi. 6.4 cm i gjate, diam. 3.6 cm.

Gjatesia e kabullit 75 cm.

Materiali: ABS, PVC (kabulli0).

Ju lutem porosisni baterite vecmas: 4 x Mignon/AA.

Reviews

Write a review

Mini Vibrator Bullet Power

Mini Vibrator Bullet Power

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori