Masazhator Vibrator My Secret Love Passion Pointer Shiko me te madhe

Masazhator Vibrator My Secret Love Passion Pointer

SE0810

8 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masazhues per stimulim preciz ne pikat tuaja sekrete!

Shijoni koken masazhuese te bute dhe fleksibel, permasat 6.5 c 6.5 cm (punon me bateri te karikueshme - karikuesi i perfshire).

Ngjyre lelja dhe te zeze. Gjatesia totale 29 cm.

Materiali: silicon (koka), ABS (trupi), PVC.

Reviews

Write a review

Masazhator Vibrator My Secret Love Passion Pointer

Masazhator Vibrator My Secret Love Passion Pointer

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori