Vibrator Realist Push It 27.5 cm Shiko me te madhe

Vibrator Realist Push It 27.5 cm

SE0812

6 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator me vibrim dhe levizje para-mbrapa.

Gjatesia totale: 27.5 cm, Ø  4 cm.

Gjatesia e vibratorit 19 cm. Materiali: TPE.

Vibrimi dhe levizja para-mbrapa te kontrollueshme me butona te vecante me 5 nivele.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Push It 27.5 cm

Vibrator Realist Push It 27.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori