Dildo Xhel Me Koke Te Madhe Jolly Buttcock 17 cm

SE0814

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo xhelatin i perkulshem, me koke te theksuar, damare te fryre dhe testikuj te vegjel.

Trupi me shkelqim qendron ne nje baze me ngjitje me vakum te fuqishme.

Ngjyra: e kuqe me koke transparente.

Permasa: 17 cm, diametri 3-3.5 cm.

Reviews

Write a review

Dildo Xhel Me Koke Te Madhe Jolly Buttcock 17 cm

Dildo Xhel Me Koke Te Madhe Jolly Buttcock 17 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori