Mini Vibrator Bullet Motive Shiko me te madhe

Mini Vibrator Bullet Motive

SE0830

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibro bullet me 3 shpejtesi te ndryshme vibrimi dhe 7 ritme te ndryshme qe mund te kontrollohen nga pulti i lidhur.

Ngjyra Lejla. Gjatesia totale e bullet 7.3 cm , diam 4.1 cm.

Material: ABS(pulti), ABS me veshje silikon (bullet), PVC (kabulli).

Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 3 x Micro/AAA.

Reviews

Write a review

Mini Vibrator Bullet Motive

Mini Vibrator Bullet Motive

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori