Dildo Me Dy Ane Double Dong 30 cm Shiko me te madhe

Dildo Me Dy Ane Double Dong 30 cm

SE0833

4 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Me Dy Ane Double Dong 

30.5 cm i gjate, ngjyre natyrale me nje koke te madhe nga nje ane dhe nga ana tjeter te ngushte. diam. 2.3 - 3.3 cm.

Secila ane ka koke dhe damare te theksuar.

Materiali: silikon.

Reviews

Write a review

Dildo Me Dy Ane Double Dong 30 cm

Dildo Me Dy Ane Double Dong 30 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori