Dildo Realist Medical Silicone 20 cm Shiko me te madhe

Dildo Realist Medical Silicone 20 cm

SE0836

5 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ne forme penisi real me ngjitje ma vakum te forte poshte testikujve.

Shume fleksibel, pa cepa ose pjese te forta. Miqesor me lekuren dhe shume i bute ne siperfaqe.

Gjatesia totale 20 cm, gjatesia e penetrueshme 14.5cm, diam 2.6 - 3.5 cm.

Prej materiali silikon mjekesor: pa arome, i thjeshte per tu pastruar, higjenik.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Medical Silicone 20 cm

Dildo Realist Medical Silicone 20 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori