Masazhator Vibrator Symphony Shiko me te madhe

Masazhator Vibrator Symphony

SE0842

6 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Masazhator me forme jo te zakonshe, me koke shume fleksibel prej materiali silikon.

Trupi i gjate mund te perdoret dhe si dildo.

Me 10 ritme vibrimi. Pa zhurme.

Mund te karikohen me fishin USB te perfshire.

Gjatesia totale 23 cm, koka masazhuese 5 cm e gjate, diam 2.8 - 3.7 cm, Materiali: ABS (trupi), silikon me veshje PU (koka).

Pershin nje cante mbajtese.

Reviews

Write a review

Masazhator Vibrator Symphony

Masazhator Vibrator Symphony

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori