Vibrator Willy Pink 16 cm Shiko me te madhe

Vibrator Willy Pink 16 cm

SE0845

4 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator me 2 valezime stimuluese pergjate trupit dhe maje ne forme te rumbullaket.

7 ritme vibrimi pa zhurme ne shtypjen e nje butoni.

Pink. Gjatesia 16 cm, diam. 2.4 - 3.2 cm.

Materiali: silikon, ABS. Ju lutem porosini baterite vecmas: 2 x Micro (AAA).

Reviews

Write a review

Vibrator Willy Pink 16 cm

Vibrator Willy Pink 16 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori