Vibrator Anal Shove Up Butt 13 cm Shiko me te madhe

Vibrator Anal Shove Up Butt 13 cm

SE0847

5 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Plug anal ne forme penisi me testikuj dhe baze me ngjitje me vakum.

Me siperfaqe te bute. Trupi eshte pak me i gjere poshte kokes dhe me pas fillon ngushten deri tek testikujt.

Me 10 shpejtesi vibrimi te ndryshme te kontrollueshme nga nje pult i kuq me kabull.

Gjatesia totale 18.5 cm, gjatesia e penetrueshme 13 cm, diam. 2.4 - 4.2 cm, gjateisa e kabullit 67 cm.. J

Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AAA/Micro.

Reviews

Write a review

Vibrator Anal Shove Up Butt 13 cm

Vibrator Anal Shove Up Butt 13 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori