Vibrator Realist True To Life Dick Silicone 20.5 cm Shiko me te madhe

Vibrator Realist True To Life Dick Silicone 20.5 cm

SE0848

7 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator ngjyre natyrale ne forme penisi real.

Me koke te madhe, damare te theksuar dhe 10 vibrime te ndryshme.

Me nje shirit dekorativ ngjyre argjendi rreth pjeses qe mbulon baterite.

Gjatesia totale 23 cm, gjatesia e penetrueshme 20.5 cm, diam 3.9 - 4.7 cm.

Materiali: silikon, ABS. Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 3 x AAA.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist True To Life Dick Silicone 20.5 cm

Vibrator Realist True To Life Dick Silicone 20.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori