Dildo Tape Anale Plug Velvet Purple Shiko me te madhe

Dildo Tape Anale Plug Velvet Purple

SE0849

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Plug anal ne forma anatomile dhe konike me maje te holle dhe trup te gjere.

Me veshje te bute velvet ofron stimulme te mendafsha ne zonen anale.

Me baze. Lejla. Gjatesia totale 9 cm, gjatesia e penetrueshme 7.5 cm, diam. 1.3 - 2.7 cm.

Materiali: silikon.

Reviews

Write a review

Dildo Tape Anale Plug Velvet Purple

Dildo Tape Anale Plug Velvet Purple

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori