Dildo Realistixxx 24 cm Shiko me te madhe

Dildo Realistixxx 24 cm

SE0838

5 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo ne forme penisi realistik me koke pink, damare blu dhe testikuj.

Me ngjitje me vakum ne baze.

Gjatesia totale 24 cm, gjatesia e penetrueshme 17 cm, diam. 4.5 cm. Materiali: PVC.

Reviews

Write a review

Dildo Realistixxx 24 cm

Dildo Realistixxx 24 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori