Unaze Penisi Me Vibrime Erection Master Black

SE0852

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Per shtim te kenaqesise gjate aktit seksual!

Unaze penisi prej materilali shume fleksibel dhe me vibrator te integruar.

Vibrimet permbushin te gjitha deshirat tuaja duke zgjatur ereksionin.

Vibrimet ndizen dhe fiken shume thjeshte. 4 baterite e perfshira. Diam. 3 cm elastik.

Reviews

Write a review

Unaze Penisi Me Vibrime Erection Master Black

Unaze Penisi Me Vibrime Erection Master Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori